• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/rmtteknoloji
       
    • YALIKAVAK'TAKİ TEKNOLOJİ ADRESİNİZ

HAKKIMIZDA


      RMT BİLGİSAYAR; Bilgisayar ve bilişim sektörüne 2003 yılından beri hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi izleyerek kaliteli hizmet anlayışımızla, ülkemizin şartlarında ekonomik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sizlerin yanında olmaya çalıştık. Küreselleşen dünyamızda artık zorunlu ihtiyaç haline gelen İnternet Teknolojileri Domain (Web İsim Tescili), Hosting (Web Alanı) ve Web tasarımı konusunda da hizmet vermekteyiz. Misyonumuz, geçmişten gelen tecrübemizi geleceğe siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olarak yansıtmaktır.
 
      SATIŞ VE PAZARLAMA; Yeni ürünleri değerleri müşterilerimize sunmak ve ihtiyaçları olan ürünleri RMT BİLGİSAYAR vasıtasıyla teminini sağlayarak, güvenli ve garantili alış-veriş imkânı sağlamak sürekli hedefimizdir.  Satınalma süresince müşterilerimizi bilinçlendirmek ve satış sonrası müşteri mennuniyetinin sürekliliği önem taşımaktadır.      
     RMT BİLGİSAYAR,  sorumluluğunun “satış” ile bitmediğinin bilincindedir. Teknik destek ekibi ile, sattığı her ürünün ve çözümün arkasındadır.
     RMT BİLGİSAYAR, deneyimli kadrosu ile temsilcisi olduğu markalara ve ürünlere yaraşan kalitede, “satış sonrası teknik destek” hizmetini titizlikle sürdürmektedir. Satış sonrası memnuniyeti ve sizlerin bilgisayar teknolojileri ile ilgili her türlü sorununuzda sizlere hizmet veren PC doktorlarından oluşmuş teknik servis departmanımızda özellikle akademik eğitimi olan teori ve pratiği bir potada eritebilen çalışma arkadaşlarımızın varlığı siz bilgisayar kullanıcılarının memnuniyeti içindir. 
 
      Temel stratejimiz olan “farklılık” ilkesi kapsamında, lojistik alanda da konusunda uzman ve uluslararası kargo şirketleri ile iş ortaklığı yapmaktayız. Depolama ve sevkıyat alanındaki hizmetler zamanın teknolojisine adapte edilmiş olup, bu alandaki hizmetlerde yüksek hizmet garantisi ve müşteri memnuniyeti esası ile çalışılmaktadır. Müşteri ile ilişkilerimizde bire bir pazarlama araçlarından birisi olarak da firmamızca ele alınan lojistik hizmetlerinin etkin kullanımı açısından kargo şirketleri ile mükemmeliyetçi hizmet kapsamı altında çalışılması hedeflenmiştir.